Мистецтво

У Івано-Франківському «Бастіоні» організували тематичну виставку плакатів

2017-12-04 15:02:38 0

 

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі. Саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.

«Скажемо СНІДу НІ! Твоє життя – твій вибір» – таке гасло має виставка плакатів студентів коледжів та учнів училищ, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що проходить у фортечній галереї «Бастіон». Організатором виступив державний центр естетичного виховання за підтримки департаменту охорони здоров’я ОДА, обласного лікувально-фізкультурного центру «Здоров’я» і Товариства Червоного Хреста в області. «Загалом на виставці представлено 49 тематичних робіт із 17 закладів вищої освіти та 19 закладів професійно-технічної освіти області. Таку виставку робіт ми вже вкотре організовуємо саме в «Бастіоні». Після її завершення аналогічні виставки проходитимуть в навчальних закладах для того, щоб якомога більша кількість молоді могла побачила цю проблему і задумалась. Такий захід є дуже корисним для пропаганди боротьби з ВІЛ/СНІДом», - розповідає директор державного центру естетичного виховання Михайло Кузбит.

Як повідомив голова обласного Товариства Червоного Хреста Валерій Старченко, напрямком діяльності їхньої організації, окрім інших соціально-небезпечних захворювань, є профілактика ВІЛ/СНІДу. Керівник наголосив, що у всіх регіонах області працює молодіжна ланка, яка займається учнівською молоддю. 

Кращі роботи відзначені грамотами та подяками від Івано-Франківського державного центру естетичного виховання.

Організатори повідомляють, що виставка плакатів триватиме протягом тижня.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів