Мистецтво

В Івано-Франківську лунали мелодії дитячої творчості (фото)

2018-05-02 16:30:48 0

 

У понеділок, 30 квітня, в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбувся гала-концерт обласного дитячого фестивалю-конкурсу творчих колективів серед учнів дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв Прикарпаття.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

«Івано-Франківщина має велику кількість молодих талантів. Їх сьогоднішні виступи продемонстрували мистецьку обдарованість та високий рівень викладання педагогів цих шкіл. Керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради дякує усім керівникам колективів музичних і мистецьких шкіл області за те, що вони готують молоде творче українське покоління» – наголосив, вітаючи учасників гала-концерту, начальник управління культури національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.

Також посадовець зауважував, що наша багата культура створює необхідну позитивну ауру для здолання Україною труднощів сьогодення.

Творча праця об’єднала учнів і керівників колективів, маленькі дуети, великі оркестри, ансамблі, які продемонстрували високий рівень виконання мистецьких творів та артистизм. На сцені лунала класична, народна, джазова музика, інструментальні та вокальні твори. Також глядачі мали можливість споглядати і хореографічні композиції.

Додамо, що духовий оркестр Калуської дитячої музичної школи «Золоті сурми», ансамбль мажореток «Сузір’я», Івано-Франківська дитяча хореографічна школа, дитячий хор «Барви весни» Ямницької ДМШ, ансамбль «Домісолька» Івано-Франківської ДМШ № 2 імені Василя Барвінського, ансамбль гітаристів Вигодської ДМШ, загалом сорок творчих колективів області демонстрували свій професіоналізм.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань