Мистецтво

В Івано-Франківську розпочався VI конкурс вокального мистецтва імені Ірини Маланюк

2018-11-29 18:11:42 0

 

Із 29 листопада до 1 грудня в приміщенні обласної філармонії імені Іри Маланюк проходитиме VI обласний відкритий конкурс вокального мистецтва імені Ірини Маланюк.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

З цієї нагоди за участю організаторів та членів журі конкурсу сьогодні відбулася прес-конференція, на якій розповіли про умови проведення вокальних змагань.

Зазначалося, що особливістю цьогорічного конкурсу є нова номінація – «Професійні виконавці», у якій змагатимуться вокалісти до 35 років. На даний час на участь у конкурсі зареєструвалися 17 вокалістів.

За словами начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимира Федорака, сьогодні надзвичайно важливо відкрити талановитим людям перспективи творчого розвитку, підтримати вокальне мистецтво та дати добрий старт молодим вокалістам для досягнення визнання та професійного зростання. Зі свого боку, голова журі Ольга Попович наголосила, що саме даний конкурс сприятиме талановитим вокалістам виходу на велику сцену та стати гідними продовжувачами традицій високого мистецтва.

Організатори також висловили сподівання, що конкурс вокального мистецтва імені Іри Маланюк набуде статусу  національного.

Додамо, що вокальні змагання відбуваються за підтримки обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, а також Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?