Мистецтво

В Івано-Франківську відбулась унікальна фотовиставка

2018-07-05 22:42:52 0

 

 

У четвер, 5 липня, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрили фотовиставку «Біорізноманіття пралісів Горган». На світлинах зображені 130-річні ліси, яких залишилося не так і багато.

Про це повідомляє  "Галка".

Директор природного заповідника “Горгани” Ярослав Петращук розповів, що ця виставка є унікальною, а всі фотографії були зроблені протягом року. Загалом на виставці, яка буде доступною для відвідувачів наступні два тижні, представлені 27 фотографій та одна панорама.

“Це спроба показати Франківщину, як одну з родзинок Карпат. Ці фотографії зроблені із найбільшою любов’ю. Вони відкривають особливі куточки нашої області”, – розповідає Степан Юсип, один із авторів картин.

“Попри те, що у Карпатах існує багато екологічних проблем, там є і унікальна флора та фауна, яку потрібно берегти. Наша карпатська природа є і буде найкрасивішою та неймовірною”, – розповіла відвідувачка Ольга Біленька.

Організували фотовиставку Природничий клуб «Кедрина» спільно з природним заповідником «Горгани» у рамках відзначення річниці включення букових пралісів природного заповідника “Горгани” до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів