Мистецтво

Юні митці Рожнятівщини отримали призові місця на фестивалі-конкурсі «Осінні барви Карпат у світі талантів» в Яремче

2018-10-29 11:59:12 0

 

27 жовтня 2018 року мальовниче гуцульське місто Яремча, приймало учасників ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Осінні барви Карпат у світі талантів» з народною артисткою України, співачкою, композитором Лесею Горовою.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну сторінку Рожнятівської РДА Івано-Франківської області.

Організатор творчого проекту: Регіональне представництво Міжнародної організації «Жінки третього тисячоліття», творче об’єднання «Світ талантів України», іміджева програма «Таланти третього тисячоліття», Українська дитяча академія мистецтв, за сприяння та підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти та науки України.
З різних регіонів нашої держави (Житомирської, Івано-Франківської , Черкаської областей та міста Київ),з’їхалися юні таланти, щоб продемонструвати свої таланти.
Це солісти-вокалісти, інструменталісти, хореографічні колективи, актори театрального жанру, майстри декоративно-прикладного мистецтва, які є переможцями і лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів мистецтв. Рожнятівську дитячу школу мистецтв на змаганнях юних митців представили Микола Качмар - фортепіано (викладач Вікторія Гах), Ольга Юрчишин - скрипка ( викладач Михайло Турчин), Ростислав Мацевко - скрипка ( викладач Світлана Рибчак), Іванна Курч - вокал (викладач Руслана Іванишин), Назарій Шиманський - сопілка ( викладач Василь Яцків).
Оцінювало учасників авторитетне журі у складі видатних музикантів України.
Виконавці вокалісти та інструменталісти на високому рівні виконали конкурсні програми і отримали достойні оцінки від членів журі.
За підсумками вихованці школи посіли наступні призові місця:
- Микола Качмар - ІІ місце, фортепіано (викладач Вікторія Гах)
- Ольга Юрчишин - ІІ місце, скрипка ( викладач Михайло Турчин, концертмейстер Надія Марущак)
- Ростислав Мацевко - І місце, скрипка ( викладач Світлана Рибчак, концертмейстер Надія Марущак )
- Назарій Шиманський - І місце, сопілка ( викладач Василь Яцків, концертмейстер Надія Марущак )
- Іванна Курч - І місце ,вокал ( викладач Руслана Іванишин)
Також Іванна отримала спеціальний приз від народної артистки України, співачки та композитора Лесі Горової.
Не забули організатори фестивалю й про людей, які віддають свою душу учням та докладають багато зусиль у музичну освіту молодих талантів – викладачів.
За свою не легку щоденну працю та високий професіоналізм педагоги отримали Почесні подяки фестивалю та бурхливі оплески вихованців. Також журі нагородило подякою талановитого концертмейстера - Надію Марущак.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів