Мистецтво

За сприяння народного депутата України Анатолія Матвієнка у Городенці відбувся концерт-драма «Вигнані з Раю»

2018-01-22 15:04:29 0

 

В Городенківському районному Палаці культури за сприянням народного депутата України Анатолія Матвієнка та депутата обласної ради Андрія Левковича відбувся концерт-драма «Вигнані з Раю».

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Він розпочався інсценізацією переселення народності лемків із їхніх етнічних земель, сумновідомої як операція «Вісла». Встановлені на сцені конструкції, світлові й шумові ефекти, димова завіса, музичний супровід створили відчуття реального переїзду в товарняках.

У мистецькому проекті «Вигнані з Раю», присвяченому 70-річчю операції «Вісла», брали участь оркестр, хористи й актори облмуздрамтеатру, режисер постановки Ростислав Держипільський, сценарист вистави Таїсія Люта. Автентичний колорит створили аматори лемківської хорової капели «Бескид». Залучили й учасників дитячого колективу Городенківського РПК «Пролісок».

Це була перша виїзна вистава «Вигнані з Раю». Сумні й запальні пісні та мелодії не залишили нікого байдужим. Глядачі зустрічали кожен вихід артистів оваціями. На виставі були присутніми керівництво області та району.

Своїми враженнями від вистави поділився Анатолій Матвієнко. Він провів паралелі між подіями у Польщі та протистоянням нашого часу на сході України, анексією Криму.

«Кожного хвилює, як зберегти Україну, як протистояти посяганню на нашу територіальну цілісність. Українцям як ніколи потрібна єдність. Бо тільки в єдності та у праці ми зможемо втілити наші мрії про сильну державу і достойне життя її громадян», - переконаний народний обранець.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів