Наші досягнення

Долиняни перемогли на міжнародному фестивалі-конкурсі

2018-12-18 14:32:01 0

 

Юні вокалісти Соломія Дирів та Арсен Торговецький – учні Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича – здобули нові високі перемоги на престижному міжнародному фестивалі-конкурсі “Wonder Fest Georgia” – Карпати – 2018, що відбувся в Івано-Франківську.

Діти з різних куточків України (Івано-Франківськ, Львів, Київ, Харків, Запоріжжя), а також з Білорусі та Грузії демонстрували свої таланти у вокалі, інструментальній музиці, хореографії, оригінальному жанрі та образотворчому мистецтві. Понад півтори тисячі конкурсантів показали високий рівень майстерності у різних жанрах. Соломія та Арсен одержали дипломи різних рівнів (І, ІІ, ІІІ ступенів) за кожний виконаний твір в академічному та естрадному вокалі.

Подяками високоповажного міжнародного журі, до складу якого входили представники України, Грузії та Болгарії, відзначені викладач Ніна Маркович, концертмейстер Лідія Гавалюх, директор школи Ольга Павлишин.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?