Наші досягнення

Долинянин Петро Дмитрів – срібний призер Чемпіонату України та Чемпіонату Європи з годзю-рю карате

2018-10-05 15:01:20 0

 

У тренувальному залі студії Джиу Джитсу гамірно і здаля чути радісні нотки. Воно й не дивно, бо ж  вітають вихованці свого тренера – срібного призера Європи, відтепер, майстра  спорту  міжнародного класу Петра Дмитріва. Він саме повернувся з Чемпіонату Європи по Годзю Рю (м. Мая, Португалія),  де здобув друге місце. За підсумками Чемпіонату Європи перше місце зайняв представник  Івано-Франківського клубу Gerula, чемпіон Європи Павло Панфілов, що теж особливо приємно.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну сторінку Долинської міської ради Івано-Франківської області.

Петро Дмитрів радо приймає вітання, бо за час змагань добряче скучив за підопічними. Він займається в студії бойових мистецтв та самозахисту Джиу Джитсу  та є інструктором в старшій групі ММА. Не приховує гордості за вихованця тренер Дмитро Кренців, який теж  повернувся з новим званням! Тепер він –  Заслужений тренер України.

Коли емоції втихають,  Петро ділиться враженнями. Каже, фінальний бій запам’ятається надовго. Бо того вечора  кращі спортсмени світу змушували «здригатися» татамі під своїми ногами, змагаючись за лідерство в різних вікових та вагових категоріях. Сильні, цілеспрямовані та гарно підготовані команди у важкій боротьбі розіграли між собою перемогу та переможні місця. Приємністю також є те, що у фіналі Чемпіонату були всі українці.

У своїй віковій категорії, а це 89+ всього змагались 18 учасників. А у вирішальному поєдинку Петро змагався з 6-разовим чемпіоном світу. «Кожен виступ спортсмена – це велика перемога над власними страхами, й не важливо переміг ти чи ні, ступивши ногою на татамі, ти стаєш переможцем в першу чергу для самого себе, – каже харизматичний Петро. – Безцінні миті хвилювання запам’ятаються всім присутнім, адже турнір був насичений чудовими виступами та яскравими двобоями. Хоча, звісно, змішані єдиноборства – це травмовані змагання, тож треба мати сталеві нерви вболівальникам, аби не реагувати на травми різного роду. Це спорт, де немає місця сумнівам. Або ти, або тебе. Протягом всього часу були присутні медичні працівники які в разі необхідності могли швидко надати першу медичну допомогу».

Щодо змагань, то вразила організація та високий рівень проведення. 

Це перша вагома перемога цілеспрямованого спортсмена, однак позаду є теж значні здобутки: неодноразовий Призер та переможець Кубків і Чемпіонатів різних областей  з рукопашного бою, бойового самбо, з кікбоксингу, боксу, греплінгу (повноконтактна боротьба), переможець всеукраїнського турніру «РУБІЖ» з рукопашного бою (м.Луцьк) 2013р. (1 – місце) та переможець всеукраїнського турніру з хортингу, присвяченому виведенню військ з Афганістану 2013р. (1 – місце), призер турніру LVIV-OPEN з бразильського джиу-джитсу 2018р. І ось, не забарилось чергове вагоме досягнення: призер Чемпіонату України  та Чемпіонату Європи з годзю-рю карате.

На превелику радість, величезна відстань між містами не стала перешкодою для Петра та тренера Дмитра, і завдяки добрим людям  поїздка стала можливою.  Це, в першу чергу, батьки Петра та Дмитра, Юрій Погонич, Павло Іванов, Ярослав Перегінець, Андрій Перегінець, Сергій Сова, зокрема ТзОВ «ТС-партнер»,  Долинська мережа магазину «Цифровий Світ Nimpha». А ще обидва спортсмени висловлюють сподівання, що колись таки дочекаються підтримки від інших. В свою чергу дякують міському керівництву за придбаний для студії татамі.

Тренер Дмитро Кренців шкодує про єдине –  вболівати за Петра довелось з трибун, оскільки виникла курйозна і неочікувана ситуація з костюмами: як виявилось потім, для наших спортсменів видали форму з шортами, а згідно жорстких та чітких правил організаторів, це мають бути тільки штани…

Долиняни побажали  спортсменам великого майбутнього, спортивної удачі, незламного духу та безліч майбутніх перемог!

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?