Наші досягнення

Нагороди найкращим, або спортивні підсумки Прикарпаття – 2018

2018-12-23 11:57:16 0

 

Місто підбило спортивні підсумки 2018 року. У п’ятницю, 21 грудня, в актовій залі коледжу фізичного виховання – найкращі спортсмени, тренери, меценати отримали відзнаки від міського голови та Департаменту молодіжної політики і спорту міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської міської ради

«Я завжди говорю, що Івано-Франківськ – місто, де народжуються видатні спортсмени. Дуже вдячний, що ви своєю виснажливою працею підтримуєте цю тезу і підносите нас на спортивні п’єдестали України, Європи та світу», – привітав лауреатів міський голова Руслан Марцінків.

Нагороди отримали спортсмени та тренери з олімпійських і неолімпійських видів спорту. Також були відзначені баскетбольна збірна команда Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника в номінації «Команда року», а відкриттям року став чемпіон світу з танців Владислав Погорілий. А вручали заслужені відзнаки, окрім міського голови Руслана Марцінківа, ще директор коледжу фізичного виховання Любомир Пасічняк, декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ярослав Яців та директор Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Віталій Матешко.

Зокрема, свою відзнаку отримала учасниця ХХІІІ зимових Олімпійських ігор Тетяна Петрова, котра лише кілька днів назад повернулась з навчально-тренувальних зборів. «Дуже приємно, що місто вшановує спортсменів та тренерів. Ми завжди на всіх змаганнях підкреслюємо той факт, що є патріотами Івано-Франківська та України, то ж мені приємно, що про нас не забувають. Особливого стимулу подібні нагородження додають молодим спортсменам!», зазначила Тетяна Петрова.

У 2019 році найкращим спортсменам місто теж підготувало подарунок – стипендії Івано-Франківської міської ради. Для 20-ти спортсменів з олімпійських видів спорту – від 500 до 2300 грн. та 10-ти спортсменів з неолімпійських – від 250 грн. до 1500 грн. Перш за все відзначатимуть Чемпіонів України, призерів та переможців чемпіонатів світу і Європи.

Крім того, призери юнацьких Олімпійських ігор отримуватимуть від 3000 до 7000 грн., а призери Олімпійських (паралімпійських, дефлімпійських) від 6000 до 10 000 грн. щомісяця протягом року.

Дякуємо спортсменам, тренерам, партнерам за їхній внесок у спортивну скарбничку міста!

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?