Наші досягнення

Олег Гончарук відзначив переможців чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

2017-07-12 12:40:12 0

 

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося урочисте вручення грамот обласної державної адміністрації переможцям чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Номінанти боролися за перемогу впродовж трьох днів. Змагалися з представниками шістнадцятьох команд із різних куточків України, повідомляється в прес-сдужбі Івано-Франківської ОДА.

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук привітав усіх присутніх зі святом Петра і Павла. Він висловив слова вдячності молодим юнакам за те, що своєю силою духу та жагою до перемоги прославляють нашу область на теренах України.

«З великим патріотизмом та неймовірною енергією ви продемонстрували командний дух і довели, що Івано-Франківщина має ким гордитися. Переконаний, що завдяки таким змаганням, працюючи в одній команді, допомагаючи один одному, ви готові долати ще більші і нові висоти, - зазначив Олег Гончарук. - Тому бажаю вам гідно продовжувати реалізовувати свій потенціал, утверджувати патріотизм та високу громадянську свідомість, бути прикладом для однолітків і друзів. Міцного здоров’я та благополуччя вам і вашим родинам, а також віри у мирне і щасливе майбутнє України.

Також очільник області відзначив високий професіоналізм тренера збірної команди Івано-Франківської області з пожежно-прикладного спорту Миколи Петрука та додав, що саме завдяки його праці та любові до своєї справи, прикарпатці досягли такого позитивного результату.

Своєю чергою Микола Петрук подякував усім, хто впродовж тривалого часу підтримував команду, зокрема, висловив вдячність начальнику управління ДСНС України в області Володимиру Чернецькому. Тренер зазначив, що з кожним роком юнаки демонструють все кращі результати. На сьогоднішній день, якщо взяти статистику, саме з Івано-Франківщини найбільше представників, а саме 14 юнаків, були членами збірної команди України на міжнародних змаганнях. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?