Наші досягнення

Поліцейський з Прикарпаття здобув нагороду на конкурсі кращих охоронників України

2018-09-12 10:00:44 0

 

Серед поліцейських охорони визначено кращих за професією. З 3 по 7 вересня наряди реагування поліції охорони зі всієї України змагались за звання «Кращий за професією – 2018».

Змагання проходили в с. Городок на базі Рівненського вищого професійного училища ДПО. Участь у конкурсі взяли 27 екіпажів, 78 учасників, пише управління поліції охорони в Рівненській області.

Головною метою завдань є перевірка майстерності, боєздатності та вміння діяти в екстремальних умовах поліцейських нарядів реагування поліції охорони.

Визначали кращих серед кращих у вогневій підготовці, швидкісному маневруванні, рукопашному бою, реагуванні за сигналом «Тривога», смузі психоемоційного навантаження, швидкості на стометрівці та забігу на 1000 метрів. Поліцейські охорони виклались на максимум, відпрацьовуючи завдання та підтвердили свою вправність та майстерність.

За підсумками усіх етапів змагання загальнокомандну першість здобули учасники команди Управління поліції охорони в Рівненській області, друге посіли представники УПО в місті Київ, третє УПО у Львівській області.

Також вибирали переможців серед особистої першості старших нарядів реагування поліції охорони: 1 місце – старший сержант поліції Космідайло Микола Юрійович, УПО в місті Київ. 2 місце – сержант поліції Гаврилюк Олександр Олегович, УПО в Волинській області. 3 місце – капрал поліції Тулайдан Олег Русланович, УПО в Івано-Франківській області.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів