Наші досягнення

Стало відомо ім’я найкращого спортсмена Івано-Франківська у травні

2018-06-11 14:30:07 0

 

Валерій Літанюк – найкращий спортсмен травня в Івано-Франківську.

10 червня завершилось голосування за найкращого спортсмена нашого міста в травні, повідомляє Бартка з посиланням на Галку.

Серед кандидатів були Валерій Літанюк – срібний призер командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби (м. Тайцан, Китай), Христина Юдкіна – бронзова призерка командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби (м. Тайцан, Китай) та Катерина Куліній – переможниця у вправах на брусах, срібна призерка загальнокомандного заліку на Всесвітній гімназіаді (Марокко), кандидат у збірну України зі спортивної гімнастики.

За результатами опитування членів колегії відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту, а також за підсумками голосування у соціальній мережі Facebook найкращим спортсменом травня в Івано-Франківську став легкоатлет Валерій Літанюк.

Нагадаємо, що переможець голосування отримує три бали, спортсмен на другій сходинці – 2 бали, а спортсмен, який займе третє місце – один бал. Далі результати голосування Колегії та вболівальників додавались та визначався переможець.

Зокрема, результати голосування виявились наступними:
1 місце – Валерій Літанюк (5 балів);
2 місце – Катерина Куліній (4 бали);
3 місце – Христина Юдкіна (3 бали)

Переможець буде нагороджений цього тижня спеціальною відзнакою Департаменту та подарунками від партнерів проекту.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань