Наші досягнення

В Івано-Франківській ОКЛ вперше провели унікальну операцію на підшлунковій залозі

2017-10-12 19:45:51 0

 

9 жовтня в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні вперше на Західній Україні відбулась унікальна операція на підшлунковій залозі, яку спільно провели фахівці кафедри хірургії №2 та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету та хірургічного відділення лікарні.

Про це інформує пресс-служба ІФНМУ.

Бригада хірургів під керівництвом професора Володимира Пилипчука за участі доцента Володимира Галюка та виконуючого обов’язки завідувача хірургічного відділення Ігоря Галіпчака провела операцію панкреато-дуоденальної резекції 55-річній пацієнтці.

Особливістю операції було те, що вперше за участі судинного хірурга професора кафедри загальної хірургії ІФНМУ Івана Гудза хворій виконано резекцію верхньої мезентеріальної вени з наступною її алопластикою.

В Івано-Франківській ОКЛ впродовж 20 років функціонує панкреатологічний центр, де успішно проводиться весь спектр оперативних втручань на підшлунковій залозі – при гострому та хронічному панкреатитах, а також при пухлинах. Він є найбільшим центром хірургічного лікування патології підшлункової залози у західному регіоні нашої держави.

Щорічно в центрі на підшлунковій залозі виконується більш як 200 оперативних втручань. В останні роки запроваджено та успішно проводяться панкреато-дуоденальні резекції. Цього року уже виконано понад 30 таких оперативних втручань з добрими післяопераційними результатами.

Спеціалісти кафедри хірургії №2 та кардіохірургії ІФНМУ та хірурги ОКЛ постійно вдосконалюють свої знання та вміння, беручи активну участь у міжнародних майстер-класах, конференціях та стажуванні, які стосуються патології підшлункової залози.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань