Наші досягнення

Воротар команди «Прикарпаття АТО» Сергій Козак – кращий у футбольному турнірі «Кубок нескорених - 2018» серед ветеранів АТО

2018-05-21 16:35:48 0

 

19 травня в Києві відбувся перший розіграш унікального футбольного турніру – «Кубку нескорених - 2018» серед ветеранів АТО, які отримали серйозні поранення в ході бойових дій на Сході України. У матчах турніру взяли участь шість команд із різних регіонів країни, у тому числі і представники нашої області – команда «Прикарпаття АТО».

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Переможцем турніру стала волинська команда учасників АТО ФК «Волинь YES». Хоча наші краяни і не здобули футбольного кубку, та в підсумку, вони посіли друге місце у своїй групі, а воротар прикарпатської команди Сергій Козак був визнаний кращим на турнірі.

Вітаючи учасників змагань, президент Федерації футболу України Андрій Павелко наголосив на тому, що ФФУ буде надалі підтримувати турнір «Кубок нескорених» і всі ініціативи, метою яких є надання допомоги ветеранам АТО.

«Такі зустрічі, спортивні заходи та спілкування наших героїв надзвичайно потрібні їм, це допомагає підтримати бойовий дух та демонструє позитивний приклад молодому поколінню. Дякую вам за героїзм і яскравий приклад патріотизму. Саме завдяки вам, вашій мужності ми можемо зараз проводити фінали Ліги чемпіонів УЄФА в Києві та приймати гостей з усього світу», – підкреслив Андрій Павелко.

Додамо, що команда-переможець отримала сертифікат на участь у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА. Спеціальні відзнаки, медалі та подарунки від Федерації футболу України отримали усі учасники турніру.

Обласна державна адміністрація висловлює щиру вдячність команді «Прикарпаття АТО» за участь у футбольному турнірі та гідне представлення Івано-Франківщини. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів