Освіта і наука

Більше тисячі випускників франківських шкіл отримають атестат зрілості

2018-05-22 13:26:35 0

 

Сьогодні на оперативній нараді про організацію закінчення навчального року та проведення ДПА у школах Івано-Франківська звітувала Наталія Микула, заступник директора Департаменту освіти та науки. Так. цього року серед 1074 випускників - 8% , 86 учні, є претендентами на нагородження медалями. 59 учнів – золоті медалісти та 27 – срібні. Ці відзнаки мають бути ще підтверджені результатами ЗНО.

Сьогодні розпочалась державна підсумкова атестація для учнів 11-их класів з математики, інформує mrada.if.ua. 1193 учні беруть участь у ЗНО з цієї дисципліни, але це не тільки випускники іванофранківських шкіл, але й жителі інших районів та учні коледжів та професійно-технічних училищ.

Завтра, у четвер, відбудеться ЗНО з української мови. В ньому візьмуть участь 4441 учні (1074 – випускники іванофранківських шкіл). За рейтингом, власне українська мова займає перше місце серед дисциплін, які здають на ЗНО учні. Друге місце - історія України (1403 учні). Третє місце – англійська мова – (1329 учнів) та четверте – математика (1193 учні).

25 травня у всіх школах міста відбудеться свято «Останнього дзвоника». Розклад проведення свят у школах міста висвітлений на сайті Департаменту освіти та науки http://osvita-mvk.if.ua/.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів