Освіта і наука

Для франківських школярів провели психологічний урок

2018-02-10 19:00:10 0

 

08.02.2018р. о 14.00 працівники читального залу ЦБ МЦБС Департаменту культури міської ради провели психологічний урок для учнів 6-х класів Івано-Франківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (Південнний бульвар,24) «Міжособистісні відносини в шкільному колективі»

Дуже популярною і креативною формою роботи на сьогоднішній день є тренінг Цікаво, оригінально, доступно викладена інформація, підкріплення матеріалу практичними завданнями краще сприймається і засвоюється дітьми. Саме тому елементи тренінгу були використані у проведенні психологічного уроку.

На початку заходу бібліотекар читального залу Ірина Тарновецька-Мороз висвітлила проблему, проаналізувала серйозні конфлікти з негативними наслідками в шкільних колективах, наголосила на необхідності відповідної роз’яснювальної роботи та попередження таких ситуацій. Фахівець з проведення креативних психологічних тренінгів, представник асоціації музикотерапевтів України Шукшина Ілона Ігорівна яскраво та самобутньо провела заняття у формі діалогу.

Їй вдалося зацікавити учнів, залучити дітей до активного спілкування та обміну думками. Вдало використовуючи мультимедійні засоби та практичні завдання в ігровій формі, Ілона Ігорівна закріпила основні позитивні навички міжособистісного спілкування. Тематична викладка літератури «Ти і я: проблеми спілкування» зацікавила учнів та педагогів.

Відповідальна за прoведення психологічного уроку бібліотекар читального залу Ірина Тарновецька-Мороз.

 

Zdjęcie użytkownika Iryna Tarnovetska-Moroz.

Zdjęcie użytkownika Iryna Tarnovetska-Moroz.

Zdjęcie użytkownika Iryna Tarnovetska-Moroz.

Zdjęcie użytkownika Iryna Tarnovetska-Moroz.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів