Освіта і наука

Допомога здалеку: НРЦ Івано-Франківська отримав цінні подарунки

2018-12-19 12:52:51 0

 

17 грудня 2018 року до Навчально-реабілітаційного центру, що знаходиться на вулиці Військових Ветеранів, надійшла цінна допомога від німецької програми «Елма». Бігова доріжка, орбітрек, велотренажер, комп’ютерна та мультимедійна техніка, солодощі й канцтовари – усі ці речі дуже потрібні вихованцям центру.

Про це повідомляється на сайті Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

«Про важливість цих речей годі говорити. Специфіка закладу така, що навчальний процес поєднуємо з реабілітаційним. Зараз у нас навчається 170 дітей, усі вони потребують особливої уваги, навіть не одного, а кількох педагогів. А з сучасним обладнанням це забезпечити набагато простіше», - зазначив директор НРЦ Віталій Демків.

Директор проекту «Елма» Рональд Мацалак розповів, що програма народилась ще сім років тому. Загалом вона націлена на навчання та практику для студентів в Німеччині. У рамках проекту була налагоджена співпраця з Івано-Франківським коледжем ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Зараз близько 100 студентів працюють у Німеччині. А згодом народилась ідея допомагати закладам освіти. Звісно, тут першочергово звернули увагу на НРЦ, адже там є велика потреба спеціального обладнання для дітей.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?