Освіта і наука

Інтерн і аспірант Івано-Франківського медуніверситету взяли участь у закордонних стажуваннях

2018-10-01 12:32:46 0

 

Прикарпатські медики пройшли стажування у європейських клініках.

 

Інтерн першого року Андрій Срібняк пройшов літнє двотижневе стажування за програмою навчання UAMED в Жешувському шпиталі, Польща (Klinicny Szpital Wojewodzki N2 im. Sw. Jadwigi Krolowej w Rzeszowie) у відділенні ортопедії, де зробив вже не перші кроки в опануванні хірургічних навичок сучасного малоінвазивного остеосинтезу під рентгенконтролем, інформує прес-служба ІФНМУ.

Аспірант кафедри травматології і ортопедії Андрій Чужак 19-22 вересня взяв участь у тематичних курсах хірургічного лікування пошкоджень стопи (АО TRAUMA Course - Foot & Ankle Surgery), які проходили в Інституті анатомії міста Graz, Австрія. Протягом насичених чотирьох днів разом з ортопедами з різних куточків світу аспірант удосконалив знання та навички хірургічного лікування хворих з патологією стопи та гомілково-ступневого суглоба. Провідні хірурги Європи в анатомічному залі ділились своїм досвідом та допомагали в оволодінні сучасними методиками остеосинтезу кісток стопи та гомілково-ступневого суглобу, ендопротезування гомілково-ступневого суглобу, особливостями коругуючих остеотомій при різних типах деформацій стопи на трупному матеріалі.

Завідувач кафедри травматології і ортопедії професор Вадим Сулима протягом вересня взяв участь у двох світових вебінарах, присвячених сучасним проблемам ендопротезування великих суглобів: AOTrauma Webinar—Revision Arthroplasty in Periprosthetic Fractures Around the Hip and Knee та DePuy Synthes Live Webinar - OR Efficiency in Total Hip Arthroplasty, де провідні фахівці Європи (Німеччини, Бельгії) ділились своїм досвідом та сучасними підходами до організації та лікування хворих з патологією суглобів шляхом ендопротезування та усунення можливих хірургічних ускладнень.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?