Освіта і наука

Місія Прикарпатського університету – створення потужної освітньої спільноти Івано-Франківщини

2019-08-31 09:02:22 0

 

29 серпня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася серпнева педагогічна тематична конференція керівників шкіл та професійно-технічних училищ Івано-Франківська  “Педагогічне партнерство як основа якісних змін в освітньому просторі міста”.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

В її роботі також взяли участь представники ректорату університету та викладачі. Серед запрошених спікерів були експерт з підвищення кваліфікації вчителів, команда підтримки реформ МОН України Наталія Софій та начальник управління державної служби якості освіти в Івано-Франківській області Галина Микитюк.

Під час урочистого відкриття заходу освітян привітали директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова міської організації профспілки працівників освіти Андрій Дем’янчук.

“Університет бачить свою місію, зокрема в тому, щоб поділитися досвідом та знаннями задля створення потужної освітньої спільноти міста і Прикарпаття”, – зазначив ректор Ігор Цепенда. 

Роботу конференції розпочала загальна панель “Нова українська школа – впевнений поступ освітньої реформи”. Також відбулася робота в секціях за напрямами щодо сучасних тенденцій розвитку освіти. Модераторами секцій виступили, зокрема, викладачі Прикарпатського університету. 

Під час конференції ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук підписали двосторонній Договір про співпрацю між освітніми інституціями у сфері навчально-методичної, науково-експериментальної та організаційної діяльності. 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань