Освіта і наука

На Долинщині відбувся семінар-тренінг «Демократичні перетворення в умовах Нової української школи»

2019-01-11 16:00:04 0

 

 

Сьогодні цей виклик Нової української школи стосується не тільки учнів та їх батьків, а й вчителів.

Саме з цією метою в Долинському академічному гуманітарному ліцеї №6 відбувся семінар-тренінг «Демократичні перетворення в умовах НУШ», який провели майстер-тренери швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» Світлана Клімковська та Ольга Нижник, співробітники Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Проаналізовано ряд демократичних змін в освіті, опрацьовано методичні рекомендації щодо проведення компетентнісного уроку, обговорено ключові домінанти НУШ, переваги та недоліки академічної свободи та академічної відповідальності вчителя. Захід пройшов цікаво, пізнавально, у дружній і творчій атмосфері. Кожен з присутніх педагогів почерпнув потрібну для себе інформацію, яку зможе використати в професійній діяльності.

Саме такі заходи мотивують учителів до самоосвіти, самовдосконалення та саморелізації.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?