Освіта і наука

На Коломийщині відкрили навчальний центр з підготовки кваліфікованих робітників

2018-12-02 18:13:28 0

 

Вимоги сучасності та інтереси роботодавців, які потребують висококваліфікованих робітничих кадрів, стали ключовою мотивацією для того, щоб створити цього року в Україні 15 навчально-практичних центрів з підготовки електромонтерів.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату Коломийської РДА Івано-Франківської області.

На базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Навчально-практичний центр за цією професією на базі ОПЛЕТ єдиний в області. Проект стартував торік на виконання наказу Міністерства освіти і науки України. На його реалізацію державою виділено 630 тисяч гривень.

З відкриттям навчально-практичного центру ліцей стане осередком удосконалення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки електромонтерів, підвищення кваліфікації фахівців енергетичних підприємств, перепідготовки незайнятого населення з впровадженням у навчальний процес новітніх виробничих технологій і застосуванням сучасного обладнання, інструментів, матеріалів, комп’ютерних технологій.

В урочистих заходах з нагоди відкриття центру взяли участь директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, його заступник Ігор Гаврилюк, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області Олексій Шафоростов, голова Отинійської селищної ради Володимир Кінащук, керівники підприємств.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?