Освіта і наука

На Прикарпатті діятиме унікальна програма підготовки магістрів

2017-04-24 17:19:54 0

 

В області стартує нова магістерська програма під назвою «Охорона та захист прав людини». Це абсолютно нова програма і особливістю її є практичне спрямування. Ліцензійний обсяг охопить навчанням 150 майбутніх магістрів. Навчання для них розпочнеться 1 вересня 2017 року і, власне перед початком нового навчального року, можна подати відповідні документи.

«Учасниками магістерської програми можуть стати всі випускники вищих навчальних закладів України з науковим ступенем бакалавра. Схожі програми тільки починають працювати в нашій країні, а на Прикарпатті аналогу такій програмі немає, інформує "Бартка" з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Магістерська програма передбачає також залучення для викладання окремих предметів чи окремих тем іноземних експертів. Ми будемо працювати із провідними європейськими вузами, а також, в межах цієї магістерської програми, проводити ознайомчі візити наших студентів до вузів європейських країн.

Студенти зможуть послухати лекції провідних українських і європейських експертів у сфері захисту прав людини, а також виступи професорів права з різних університетів України», – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

Триватиме навчання 1,5 роки, після чого випускники отримають диплом магістра права.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?