Освіта і наука

Очільники Прикарпаття привітали вчителів з професійним святом

2018-10-07 18:58:17 0

 

Сьогодні, 7 жовтня,  в Україні відзначають День працівників освіти. Доброю традицією стало вшановувати вчителів, які навчають і виховують молоде покоління українців, даючи їм знання та закладаючи міцні підвалини майбутнього. Педагог – це професія, яка потребує багато зусиль та терпіння. Саме він, невтомно і наполегливо плекає майбутнє молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни.

З нагоди святкування з професійним святом вчителів привітали голова Івано-Франківської обласної адміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Івано-Франківської ОДА.

"Висловлюємо вам щиру подяку за  вагомий внесок у підвищення освітнього рівня нашої країни. За те, що ви своїм вмінням зароджуєте любов у серцях свої вихованців до Батьківщини. Дякуючи вам Прикарпаття прославилося на освітянському просторі України та за її межами талановитими дітьми, переможцями всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань.

Цьогоріч народилася нова сторінка українського освітнього простору європейського зразка. Одна з найбільш очікуваних реформ, яка дала початок Новій Українській Школі. Сьогодні, коли суспільство динамічно розвивається, нам потрібно іти в ногу із часом, забезпечувати інноваційний розвиток підростаючому поколінню, формувати їх цінності, розвивати креативність та творче мислення»

Бажаємо вам, шановні вчителі, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, вагомих здобутків на освітянській ниві!"- йдеться у вітанні.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?