Освіта і наука

Освітня реформа в дії: Лілія Гриневич у Івано-Франківську розповіла, яку частку освіти в межах концепції «нова українська школа» співфінансуватимуть місця

2018-05-08 09:00:07 0

 

У Івано-Франківську під час освітнього форуму в рамках фестивалю «Карпатський простір» міністр освіти України Лілія Гриневич заявила, що для дообладнання перших класів, в яких з 1 вересня цього року навчатимуться першокласники за новим освітнім стандартом, з Державного бюджету органам місцевого самоврядування виділено понад 1 мільярд гривень.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

За рахунок цих коштів в школах буде придбане необхідне обладнання. За словами міністра, співфінансувати такі заходи повинні і на місцях. В обласних центрах воно становитиме 30 відсотків, для малих територій, районів – 10 відсотків, гірських районів – 5 відсотків.
«Досвід ста пілотних шкіл, які впроваджували новий стандарт освіти уже у цьому навчальному році, продемонстрував позитивні зрушення і зміни, ефективні методики, зацікавленість учнів. Це означає , що ми можемо здобутий досвід поширити на всю Україну, - наголосила Лілія Гриневич. – Та все ж реформа освіти – це справа всіх: центральної влади, органів місцевого самоврядування, кожного керівника школи, кожного вчителя і також батьків, які підтримають нововведення».

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?