Освіта і наука

Представили нового директора Микитинецької ЗШ Івано-Франківської міської ради

2019-01-05 13:18:23 0

 

 

У п’ятницю, 4 січня, у актовій залі Микитинецької ЗШ відбулося представлення нового директора навчального закладу. Колективу школи його представили міський голова Іванао-Франківська Руслан Марцінків, депутат міської ради Петро Гавриш, сільський голова Михайло Сіщук та директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту освіти на науки Івано-Франківської міської ради.

За результатами конкурсного відбору новим директором Микитинецької ЗШ стала Галина Марків. До призначення на цю посаду Галина Володимирівна працювала вчителем української мови та літератури, була заступником директора в Українській гімназії №1, секретарем Микитинецької сільської ради.

На директора школи покладається велика роль — збереження структури навчального закладу, вдосконалення та розвиток школи, відповідність концепції розвитку Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти. Й відрадним є те, що новопризначений керівник чітко бачить структуру роботи та із захопленням сприймає нові пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу у школі.

Завдяки своїй дружелюбності, толерантності та професіоналізму, Галина Володимирівна має беззаперечну підтримку педагогічного, батьківського колективу та громади села. 
Бажаємо Галині Марків успішної праці, невичерпних сил та енергії для підтримки та розвитку статусу Микитинецької ЗШ.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?