Освіта і наука

Прикарпатський університет співпрацюватиме з гірськими школами області

2020-01-19 20:02:03 0

 

Днями Прикарпатський національний університету підписав угоди про співпрацю із закладами освіти гірських населених пунктів області – Гутівським навчально-виховним комплексом Богородчанського району та Білоберізькою ОТГ Верховинського району, до якої входить сім закладів освіти.

Основним акцентом співпраці є підвищення кваліфікації вчителів, вдосконалення їхньої педагогічної майстерності та якісна підготовка здобувачів освіти. Про це інформує  сайт ПНУ ім. В.Стефаника.

 “Університет однією з своїх місій бачить спрямування освітнього і наукового потенціалу на розвиток і зміцнення нашого регіону. Ми чимало робимо задля цього. Зокрема, зараз дуже важливо у рамках реалізації Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки та однієї із ключових реформ НУШ спрямувати зусилля на розвиток освіти Прикарпаття”, – сказав ректор ПНУ Ігор Цепенда.

Звертаючись до вчителів, Ігор Цепенда підкреслив важливість об’єднання наукового й педагогічного потенціалу регіону з метою підвищення мотивації навчальної діяльності здобувачів освіти, якості освіти учнівської та студентської молоді, формування інтересу до навчання, здобуття вищої освіти.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань