Освіта і наука

Професори ІФНТУНГ планують презентувати монографію про державотворення

2017-12-03 12:29:28 0

 

4 грудня 2017 року о 16.00 год. в обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка (вул. Чорновола, 22) відбудеться презентація монографії «Теоретико-методологічні основи державного будівництва».

Авторами монографії є Тетяна Олександрівна Бутирська, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу й Дзвінчук Дмитро Іванович, доктор філософських наук, професор, в.о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, директор інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Презентоване наукове видання – результат тривалої дослідницької праці й розкриває універсальне розуміння основного закону розвитку держави через фундаментальну філософську категорію блага, яка авторами розкрита в «індексі блага в державі». Можливість досягнення блага в державі, на думку авторів монографії, залежить від ієрархічної багаторівневої системи факторів, яку розробили науковці. До цієї системи факторів належать ключові філософські категорії моралі, етики, цілісності, а також результати впровадження низки методологічних підходів: композиційного, тектонічного, адаптивного, що раніше не застосовувалися у державному будівництві. Осердям розробленої системи є глибинний за своєю сутністю феномен соціальної зв’язності.

Також у монографії обґрунтовано необхідність компромісу між реалізацією індивідуальних і соціальних начал людини, показано роль різних форматів комунікації для досягнення соціальної зв’язності. Уперше введено наукове поняття «ідентичності держави» та розглянуто основні її форми.

Монографія призначена для працівників органів публічного управління, науковців, викладачів, слухачів і студентів, усіх, хто цікавиться питаннями державотворення.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?