Освіта і наука

Студентка франківського університету Надія Куніцка – призер IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

2019-04-23 16:41:22 0

 

Студентка 3-го курсу факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Надія Куніцка здобула III місце у фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Варто зазначити, що майбутня філолог вперше брала участь у цьому конкурсі. Підготувала студентку до конкурсу її науковий керівник – професор кафедри української літератури Наталія Мафтин, повідомляє прес-служба університету.

«Великим досягненням, на мій погляд, є мати змогу бути однією із тих, хто знову і знову з невинним ентузіазмом і любов’ю, бажанням відшукати щось нове у розумінні Тараса Шевченка, прагне наблизитись до його неймовірного таланту», – поділилася враженнями Надія Куніцка.

Зазначимо, що завданням фінального етапу конкурсу було написання твору-звернення до Тараса Шевченка «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон» (Ліна Костенко).

«Важливо було розкрити свою творчу уяву і «спілкуватись з Шевченком», відчути його присутність. Думаю, мені це вдалося. У своїй роботі я намагалась «достукатись» до Т. Г. Шевченка. Адже крізь століття лунає до нас його голос правди і настанови через «Кобзар». Кожен, хто читає і перечитує знову «рядки Кобзаря» щоразу відкриває «свого Шевченка», а він нас продовжує навчати. Тому, потрібно не тільки поверхнево читати поетичні твори поета, а вдумливо і аналітично черпати у них мудрість і наснагу до змін на краще», – зазначила призерка конкурсу Надія Куніцка.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?