Освіта і наука

У Львові розпочав підготовку спеціалістів та бакалаврів перший ІТ-університет

2017-09-02 19:46:14 0

 

У вересні у Першому ІТ-університеті України навчатимуться майже 100 слухачів. Серед них 48 школярів, які навчатимуться за дворічною програмою підготовки та 37 студентів бакалаврату, пише Бaртka з посиланням на forposт.

Загальна кількість абітурієнтів, які подали заяви на навчання у Перший ІТ-університет, склала 125 осіб. З них більше чверті подали оригінали документів та розпочнуть навчання у вересні – цей показник є одним із найвищих серед вищих навчальних закладів України. Варто відзначити високий середній бал результатів ЗНО абітурієнтів, який свідчить про добрий рівень їхньої підготовки та зацікавленість в інноваційних освітніх продуктах.

Сучасний абітурієнт перестає шукати просто вищу освіту. Він  намагається знайти  навчальний заклад, в якому  зможе отримати якісні, конкурентні знання та середовище для фахового та особистісного розвитку.

«Результати вступної кампанії свідчать про високу затребуваність професійної вищої освіти в ІТ-галузі, а також про розуміння абітурієнтами того, що якісний освітній продукт, який є гарантією працевлаштування та професійної затребуваності, не може існувати без серйозного інвестування», – повідомив ректор Першого ІТ-університету Віктор Волошин.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?