Освіта і наука

У Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника відбулась наукова конференція

2018-05-30 22:24:03 1

 

П’ята Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю студентів, аспірантів та молодих науковців «Людина як предмет філософської рефлексії: ХХІ століття» відбулася днями в університеті. Організатором виступила кафедра філософії, соціології та релігієзнавства філософського факультету нашого університету. Роль технічного і модераційного комітету взяли на себе студенти спеціальності «філософія».

Про це повідомили у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

У роботі конференції брали участь студенти, аспіранти та магістри філософії Прикарпатського національного університету, Університету права імені Короля Данила Галицького, а також закладів вищої освіти різних міст України, Польщі та Росії.

Основною темою дискусій стала проблема існування сучасної людини у полісистемності технічного світу і смислового простору, співвідношення класичних і сучасних філософських дискурсів, спрямованих на окреслення людини, необхідність та перспективи формування професійного комунікативного простору для реалізації антропологічних наративів у різних галузях науки.

По завершенню секційних засідань відбувся круглий стіл. Його учасники поглиблено обговорювали презентовані теми. Практичним результатом конференції став проект створення всеукраїнської молодіжної наукової філософсько-гуманітарної ініціативи, метою якої є подолання галузевої герметичності наук про людину. Таке подолання дозволить більш якісно ефективно формулювати та вирішувати актуальні та гострі проблеми взаємодії людини з сучасним світом.

 

Теги
Коментар

Гість2018-05-30 22:34:01

Філософи кращі!!!

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань