Освіта і наука

Угорська делегація компанії Schlumberger провела лекції для студентів ІФНТУНГ

2018-05-23 10:59:31 0

 

Днями в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу із робочим візитом перебувала делегація від компанії Schlumberger (Угорщина). Нафтова сервісна компанія Шлюмберже має представництва у 85 країнах та займає перше місце у світовому рейтингу нафтосервісних компаній.

В рамках підписаного договору про співпрацю між кафедрою розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ Інституту нафтогазової інженерії та провідними компаніями галузі відбулись лекції представника компанії Schlumberger та випускника ІФНТУНГ Мальона Р.Р.

Загалом, було проведено дві лекції, на яких розглядались актуальні теми: "Новітні підходи проведення ГРП" та "Практика Schlumberger в моделювання гідродинамічних процесів в пласті при проведенні ГРП".

Зважаючи на те, що студенти спеціальності активно залучаються до наукових досліджень, мають публікації у фахових виданнях, є співавторами патентів на винаходи, то такі додаткові освітні заходи дозволять їм краще зрозуміти тренди галузі та скорегувати свою наукову діяльність.

Можна впевнено відзначити, що на кафедрі розробки та експлуатація нафтових і газових родовищ готують фахівців високого рівня, переконані в ІФНТУНГ. Підтвердженням цього є сам процес навчання та реалії працевлаштування випускників кафедри, як на теренах України так і у провідних компаніях по всьому світу.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань