Освіта і наука

Університет Данила Галицького дає подвійний диплом магістра

2017-07-13 18:53:41 0

 

 

Продовжуючи співпрацю з Вищою школою управління охороною праці в м.Катовіце (Польща) та налагодження співпраці з Вищою школою банковою (ВСБ (WSB)) м. Торунь та м. Бидгощ, Університет права імені короля Данила Галицькогозапрошує студентів скористатися унікальною можливістю отримати подвійний диплом магістра економічних дисциплін.

Про це повідомила  прес-служба міськвиконкому.

Що студент отримує за програмою подвійного диплому?

Перевагами подвійного диплому є:

- зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;

- вдосконалення знань польської та англійської мови студента;

- отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;

- вивчення культурних і традиційних особливостей країни, аспектів ведення у ній бізнесу;

- вартість навчання нижча, ніж при навчанні за виїзною моделлю;

- графік навчання максимально адаптований під студента.

До переваг міжнародної програми подвійних дипломів відноситься врахування отриманих раніше знань в українському університеті, написання єдиної магістерської роботи та відвідання предметів обраної спеціалізації на базі польського університету.

«Студенти мають чудову можливість отримати, окрім нашого, диплом європейських партнерів Університету права імені Короля Данила Галицького, що повністю визнається у всіх країнах ЄС. Навчання по програмі подвійного диплому здійснюватиметься одночасно в двох університетах», – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

Окрім того, отримання подвійного диплому магістра економічних дисциплін передбачає подальше працевлаштування студентів за спеціальністю у будь-якій країні ЄС.

Детальніше інформацію щодо вступу дізнавайтеся на сайті Університету: www.iful.edu.ua
Телефони: (0342)71-56-80, (099)7557575, (068)7557575.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань