Освіта і наука

Євстахій Крижанівський переміг на виборах ректора ІФНТУНГ

2017-09-07 13:47:32 0

 

Вчора в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу обирали ректора, пише Фіртка.

За посаду змагалися три кандидати: незмінний протягом останніх 24 років ректор ІФНТУНГ, професор, академік НАНУ, заслужений діяч науки і техніки України Євстахій Крижанівський, професор, доктор фізико-математичних наук, почесний розвідник надр України, засновник і керівник науково-технічної компанії "ДЕПРОІЛ ЛТД" Олександр Петровський та доктор технічних наук, професор Дмитро Вольченко.

"Складніших виборів, як вибори ректрра в Україні немає. Навіть вибори до Верховноі ради простіші", - зазначив голова організаційного комітету виборів Дмитро Дзвінчук.

За його словами вибори тривали чотири місяці. Було подано заяви від трьох кандидатів. Найперше формували список виборів ректора: 75% виборців педагогічний склад, 10% працівники університету, які не є науковими керівниками здебільшого адміністрація. Решта 15% - студенти університету. Загалом 1354 виборці.

Вчора 64,9 % від загальноі чисельності обрали ректором Євстахія Крижанівського, який до цього 24 роки й очолював університет.

"Це заслужена перемога", - кажуть колеги з ректорату.

Загалом тепер Крижанівський має укласти новий контракт на наступні 5 років.

"Моя програма на наступні роки це розвиток університету. Найперше що стосується енергетики держави. Ми розробили програму видобутку нафти і газу. І хочемо щоб країна була незалежна в цьому питанні. Зараз ми працюємо над новим положенням для статусу дослідницького університету. Саме через це я й наважився податись на наступний термін, бо це незавершена ще робота", - сказав Крижанівський

Також у вузі, за словами нового-старого ректора, планують ввести дуальну програму, в рамках якої студенти зможуть вчитися та працювати на підприємствах.

"Якщо раніше студенти підпрацьовували то тепер це буде офіційно", - наголосив Крижанівський.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?