Подорожі світом

Безвізовий режим: куди поїхати відпочивати по гарячих слідах

2017-06-15 12:35:21 0

 

Давно у нашій країні не було такого свята. Безвізовий режим відкриває для нас нові горизонти. І завдяки цьому відпочинок в Європі став для нас більш доступними. Поїхати зараз на умовну Італію або Іспанію не складе майже жодних труднощів, крім, звичайно, фінансових. Але, порівняно з тим, що було раніше, це не так і страшно. Так що ми вирішили зробити топ країн, куди обов'язково потрібно потрапити після введення безвізу.

Норвегія

Дуже барвиста країна, природа якої просто заворожує. Вона дуже багата на різноманітні пам'ятники та культурні пам'ятки. Крім цього, подивитися на рівень життя однієї з найбагатших країн світу буде досить цікаво. А помилуватися могутніми фіордами, яких там величезна кількість, буде цікаво кожному. Насолодитися величезним контрастом між сучасними мегаполісами і затишними селами. Побувати на одному з фестивалів вікінгів. Або ж сходити на риболовлю за полярним колом. Все це вас чекає в Норвегії.

 Іспанія

Неймовірно барвиста країна, де люди дуже добродушні і гостинні. Побувати тут варто хоча б, для того, щоб познайомитися з місцевою культурою. Величезна кількість архітектурних споруд, які просто вражають. Крім цього, можна буде подивитися на справжню кориду. Побачити безліч музеїв і пам'яток. Особливо цікаво буде подивитись на місця, де жили і творили Далі, Гауді. До того ж, там дуже смачна кухня, особливо для любителів морепродуктів.

Мальта

Мініатюрна країна, яка знаходиться зовсім недалеко від Італії. Хоча острів і менше Києва майже в три рази, але визначних пам'яток і розваг тут хоч відбавляй. Звичайно ж, це море і пряжі. Відпочинок тут на принципово вищому рівні, ніж в Україні. Крім цього, потрібно сказати кілька слів про рибалку, адже зловити можна дуже багато і самої різної риби. А архітектура на Мальті закохує в себе з першого погляду.

 Бельгія

Країна, де знаходиться штаб-квартира НАТО і були придумані комікси. Звучить це трохи дивно, але Бельгія саме така. Одночасно і барвиста, зі старовинними будиночками і водними каналами навколо, в які закохуєшся при першому погляді. І в теж час не така казкова, сучасна країна. Але спробувати місцевий шоколад, який відомий на весь світ, подивитися на головні визначні пам'ятки тут буде дуже цікаво.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань