Подорожі світом

Головні travel-тренди 2018 року

2017-09-17 13:31:19 0

 

Експерти прогнозують, що 2018 рік буде роком тривалих подорожей з повільним і вдумливим дослідженням нових країн.

Британська travel-компанія Jacada Travel проаналізувала тенденції в сфері подорожей і помітила, що останнім часом значно зріс попит на більш тривалі поїздки (більше двох тижнів). Так, у 2017 році 40% їх замовлень становили тури від двох тижнів. А серед уже заброньованих на 2018 рік їх 50%.

«Люди прийшли до того, що їм потрібно просто скинути темп, розслабитися і відпустити ситуацію. А це часто означає "вимкнутися" більше, ніж на тиждень або десять днів », - говорить засновник Jacada Алекс Малкольм.

Ось головні travel-тренди, які будуть актуальні в 2018 році.

Знайомство з дикою природою Латинської Америки

Ще недавно основним напрямком для вивчення дикої природи вважалася Африка. Але пару років тому туристи відкрили для себе заповідники Латинської Америки. Від спостереження за птахами до порятунку диких кішок - цьому регіону є що запропонувати, щоб конкурувати з іншими частинами світу.

Подорож як спосіб особистого розвитку

У 2018 році багато людей відправляться в подорож, щоб поставити собі завдання на найближчі роки (або на життя в цілому) і розвинутися як особистість. Це може бути як досягнення певної мети, наприклад, сходження на гору, так і духовні практики.

З думкою про природу

Стійкість (sustainability, збереження навколишнього середовища, раціональне використання природних ресурсів) є трендом в індустрії туризму вже кілька років поспіль. Але в 2018-му вона стане мейнстрімом. Турбота про планету виходить на перший план навіть під час відпустки.

Подалі від світу

Все більше сучасних туристів прагнуть виїхати туди, де немає інших туристів. Вони готові відправитися у віддалені, часто важкодоступні місця, щоб знайти свій маленький шматочок світу.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань