Подорожі світом

Киянин вирушив велосипедом до Ватикану з особливою метою

2016-11-11 23:06:00 0

 

Велосипедом зі Львова до Ватикану вирушив киянин Олег Стоєв. Подолати три тисячі кілометрів чоловік хоче не лише заради встановлення власних рекордів. Під час подорожі мандрівник збиратиме гроші для молоді із особливими потребами.

Він – юрист, киянин, який ніколи професійно не займався велоспортом. Проте в один момент Олег Стоєв вирішив влаштувати вело подорож повідомляє 24 Канал.

Можна сказати з жартом, я пообіцяв одній дівчині, що обов’язково поїду до Ватикану. Вона розповідала мені про це місце, сказала, що це найкраще місце, в якому вона була. Я сказав, що через півтора місяці там буду, а слово треба тримати. Чому на велосипеді? Це чудовий спосіб побачити дорогу, відчути країну і відчути самого себе, – розповів веломандрівник.

Із собою Олег бере лише найнеобхідніше.

Чоловік вирішив їхати не лише заради вражень. Під час подорожі Олег збиратиме гроші на потреби львівського реабілітаційного центру "Джерело". Там виховують дітей та молодь із особливими потребами.

Олег Стоєв вестиме блог і там збиратиме гроші на благодійність.

"Друзі Олега розробили новий сайт, він буде називатися Bike for good, і на цьому сайті буде рахунок банку і у такий спосіб будемо збирати кошти", – розповіла прес-секретар НРЦ "Джерело" Наталія Сіреджук.

Мандрівник уже вирушив у дорогу. Попереду 3 тисячі кілометрів та кінцева точка в Італії.

 

 

Джерело: 24 Канал

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів