Подорожі світом

Сан Марино – найстаріша країна, яку можна оглянути за два дні

2016-10-13 09:31:58 0

 

Ця країна – найстаріша у світі, їй майже дві тисячі років. А ще вона пишається одним із найвищих рівнів економіки. Правда, цю державу можна не те, що об'їхати, а обійти пішки за один-два дні. На зовсім невеликій території вміщається аж дев'ять муніципалітетів. Це – Сан-Марино, карликова, але дуже впевнена у собі держава.

Сан-Марино знаходиться всередині Італії. Колись це було місто-держава, як і, скажімо, Болонья чи Генуя. Втім, у час, коли всі ці міста об'єдналися в єдину країну, Сан-Марино примудрилося залишитися незалежним.

У давні буремні віки Сан-Марино повинно було регулярно себе захищати. А тому там звели три вежі, що розкинулися на трьох вершинах гори Монте-Титано. Найпопулярнішою є вежа Честа. Вона найвища, тож з неї відкривається чудова панорама.

Після її відвідин доповніть прогулянку екскурсією в музей зброї, відкритий у тій же вежі. До речі, ще один популярний музей – Музео-ді-Стато. Всередині – багато експонатів з історії та мистецтва Сан-Марино. Утім, туристи не стільки нахвалюють експонати, скільки люблять старовинний фасад музею.

Ну і не оминіть Палаццо Публіко. Нині там засідає уряд країни. Будівлі вже сто двадцять років. Годинник на вежі палаццо - один із символів всієї країни.

На головній площі однойменної столиці Сан-Марино проходить зміна варти. Збройні сили цієї країни нечисленні – якась сотня військових. Обов'язок армії – не стільки охороняти державу, скільки брати участь у церемоніальних заходах. Тож не пропустіть зміну варти - церемонія того вартує. Правда, побачити її можна лише влітку, з червня до вересня.

І насамкінець проїдьте в Сан-Марино у фінікулері – зможете побачити карликову державу з висоти.

Джерело: 24 Канал

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань