Подорожі світом

Що варто відвідати у Гаазі: поради туристам

2016-10-28 08:55:03 0

 

Гаага найбільше відома завдяки серйозній установі – Міжнародному судові ООН. Однак правосуддя далеко не єдина річ, через яку місто заслуговує уваги.

На затишних площах міста багато кафе, ресторанів та магазинів. Удень там спокійно, а вночі ці місця перетворюються на галасливі клуби.

Туристам радять обов'язково прогулятися по Прінсес-штраат – це одна з найстаріших вулиць у Нідерландах, вона теж переповнена закладами, де можна поїсти та придбати найвишуканіший одяг.

Мистецтвом у Гаазі насичене навіть повітря. Там усюди можна наткнутись на скульптури чи інсталяції, що несподівано вигулькують, наприклад, посеред торгових площ.

Невеличкі виставки картин – неодмінна частина офісних приміщень. А ще в Гаазі легко самому перетворитися на дівчину з перловою сережкою. Ця картина – один із найвідоміших творів мистецтва. У музей Мауріцгейс, де вона зберігається, черга ніколи не зникає.

У Гаазі зібрана одна із найстаріших колекцій авто – сто років автобудівництва виставили на огляд у музеї Лоумана. Варті уваги й палаци Гааги, наприклад, Бінненгоф та Палац миру, де й засідає Міжнародний суд.

Обов'язково варто відвідати найвищий ресторан у місті. Він розташований на 42 поверсі місцевого хмарочоса. Власник особливо гордий, що його дітище вище навіть за ресторан на Ейфелевій вежі. Із гаазького закладу панорама відкривається з висоти 135 метрів.

Джерело: 24 канал

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яким буде 2018 рік для України?