Політика

«Ми проти російських виборів в українському Криму»,- під таким гаслом пройшла акція протесту в Рогатині

2018-03-18 16:31:21 0

 

Сьогодні, 18 березня, рогатинські активісти вийшли на центральну площу міста, щоб висловити свій вияв непокори та протесту проти незаконних виборів в окупованому Криму під гаслами «Ми проти російських виборів в українському Криму», «PUTIN STOP», «Крим, не голосуй за вбивць!».

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Рогатинську РДА.

Нагадаємо, що вибори президента Росії призначено на 18 березня 2018 року - річницю російської окупації Криму. У них візьмуть участь вісім кандидатів - Сергій Бабурін, Павло Грудінін, Володимир Жириновський, Володимир Путін, Ксенія Собчак, Максим Сурайкін, Борис Тітов і Григорій Явлінський.

Президент Петро Порошенко заявляє про підтримку України європейськими та американськими партнерами у питанні невизнання так званих виборів президента Росії в анексованому Криму.

«Європейські та американські партнери підтримують нас у невизнанні так званих виборів президента Росії на території анексованого Криму, які мають відбутися 18 березня. Все гранично просто. Крим - це Україна», - сказав Глава держави.

За його словами, замість російського аншлюсу буде українське повернення – повернення Криму в Україну і України в Крим. «Крим, як і Донбас, був, є й буде українським. Це так само очевидно, як і той факт, що Земля кругла і обертається навколо Сонця», - підкреслив Петро Порошенко.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів