Спорт

На Долинщині спортсмени та молодь долучилися до знаної у всьому світі акції – бігу заради миру та гармонії

2018-06-04 13:56:39 0

 

З 1987 року Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 155 країнах світу. Як символ гармонії, бігуни несуть палаючий факел, передаючи його від руки до руки, долаючи країну за країною. В Україні естафета стартувала 30 травня 2018 року на межі з Молдовою і фінішувала 3 червня на межі зі Словаччиною. Спортсмени подолали 600 км теренами Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей.

1 червня 2018 року Долинський район приймав етап естафети. Учасники зі США, Австрії, Сербії, Болгарії та України принесли символічний вогонь миру та гармонії. Слід зазначити, що Україну в складі європейської команди представляв житель Долинщини Ярослав Рудяк, інформує Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

З вітальним словом до учасників естафети звернулись головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тарас Король, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Надія Креховецька, директор районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Роман Лопух, головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксана Фрищин. Усі вони переконані, що сьогодні наша країна потребує миру та єдності, а також підтримки та розуміння від світової спільноти.

До естафети долучилися та пронесли вогонь миру та гармонії кращі спортсмени Долинщини: Денис Роздольський - учасник Чемпіонату Європи з боксу; Захар Бартків - учасник багатьох турнірів з греко-римської боротьби; Володимир Тишківський - срібний призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби; Едуард Стрільчук - дворазовий Чемпіон України з греко-римської боротьби, триразовий учасник чемпіонатів Європи з греко-римської боротьби та Станіслав Лютан - учасник Чемпіонату України з греко-римської боротьби.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань