Спорт

На Прикарпатті серед команд підрозділів поліції відбулися змагання з рукопашного бою

2018-05-04 20:50:29 0

 

Сьогодні, 4 травня, на базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області відбулися змагання з рукопашного бою серед особового складу територіальних відділів та відділень поліції, спеціальних підрозділів ГУНП в області, а також управління патрульної поліції в Івано-Франківській області. 

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Перед початком заходів відбулося урочисте відкриття змагань.

З вітальним словом за дорученням начальника ГУНП в області звернувся заступник начальника Василь Кіцелюк: «Сподіваюся на вашу належну професійну підготовку, яку буде оцінено суддями. Бажаю перемоги усім учасникам змагань, але я впевнений, що переможе найсильніший». 
Відтак команди розпочали поєдинки. За перемогу змагались правоохоронці територіальних відділів та відділень поліції, поліцейські роти поліції особливого призначення, роти патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ», управління корпусу оперативно-раптової дії (УКОРДу) ГУНП в області, а також Управління патрульної поліції Івано-Франківської області. 
Судили змагання суддя національної категорії з рукопашного бою Дмитро Таргонін та суддя з рукопашного бою Борис Василенко.
За результатами змагань в командній першості серед територіальних підрозділів 3 місце посіла команда Верховинського відділення, 2 місце – Коломийського відділу, а першість здобула команда Долинського відділення поліції. 
Серед спеціальних підрозділів 3 місце зайняла команда роти патрульної поліції особливого призначення ГУНП в Івано-Франківській області; 2-місце команда роти патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ», а перше місце виборола команда УКОРДу ГУНП в області. 
За результатами змагань в особистій першості серед працівників відділів та відділень поліції у різній ваговій категорії від 65 до 85 кг переможцями стали працівники Верховинського ВП – Михайло Корчук, Тисменицького ВП – Cергій Дем'янів, Долинського ВП – Михайло Фамилюк, Косівського ВП – Іван Ватаманюк, Коломийського ВП – Микола Ребенчук. 
За результатами змагань в особистій першості серед працівників спеціальних підрозділів у ваговій категорії від 65 до 90 кг переможцями стали:
Роман Кирста, Павло Вітер, Михайло Ющук, Назар Протас та Максим Дикун з УКОРДу ГУНП в області, працівники роти «Івано-Франківськ» - Назар Кікоть та Василь Ярмович та Андрій Пататюк з Верховинського відділення поліції. 
Після змагань переможці та призери нагороджені кубками, медалями та дипломами, які вручив, привітавши переможців, Василь Кіцелюк. 
«Я переконаний, що судді прийняли правильні рішення та перемогли найсильніші. Нам є над чим працювати, призові місця будуть мінятися в майбутньому і ми маємо потужний спортивний потенціал підтвердженням чого є результати цих змагань», - зазначив Василь Мирославович. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?