Спорт

На Снятинщині відбувся турнір з футзалу серед вихованців ДЮСШ

2018-12-23 16:29:52 0

 

Уже традиційно на радісне свято Миколая проводиться  турнір з футзалу серед вихованців ДЮСШ, не стало винятком і цьогорічне свято.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну сторінку Снятинської РДА Івано-Франківської області.

19 грудня 2018 року у відремонтованому спортивному комплексі проведено турнір з футзалу, де взяли участь команди з м. Снятина, с. Стецева, м. Кіцмань та с.Берегомет (Чернівецької області).

Змагання проводились по коловій системі.

За результатами змагань І місце зайняла команда м. Снятин (Снятинська ДЮСШ), ІІ місце – с.Стецева (теж команда ДЮСШ), ІІІ місце – м. Кіцмань, IV місце – команда з с. Берегомет.

Переможці та учасники футзальних баталій були нагороджені медалями, грамотами та солодкими подарунками. Також команди отримали кубки та футбольні м’ячі; були нагороджені гравці в різних номінаціях і визначені кращі у кожній команді.

Організатори та гості турніру щиро вдячні директору ТзОВ «Птахофабрика Снятинська Нова» добродію Пелеху О.А. за подання фінансової допомоги у придбанні нагородної атрибутики.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?