Спорт

Нагородили команду «Галицькі грифони», яка брала участь у Всеукраїнських спортивних змагань «Cool Games-2018»

2018-12-30 10:52:22 0

 

 

Напередодні Нового року в Галицькій райдержадміністрації нагородили команду «Галицькі грифони», яка захищала честь області на перших Всеукраїнських спортивних змаганнях нового формату серед школярів «Cool Games-2018».

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА

Подякували спортсменам та їх наставникам за високий рівень підготовки та зайняті ІІІ і V призові місця у молодшій та середній вікових категоріях начальник Івано-Франківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Михайло Стефанків та голова райдержадміністрації Микола Попович.

Звертаючись до спортсменів, керівник району, зокрема, сказав: «Новий формат змагань, у яких ви взяли участь, має стати прикладом для проведення уроків фізичного виховання в наших навчальних закладах. Я гордий з того, що галичани гідно представили Прикарпаття та бажаю всім перемог не лише у спорті, а й у житті».

Всіх учасників змагань нагородили грамотами та пам’ятними подарунками.

У «Cool Games-2018» брали участь 550 спортсменів з 24 областей України та м.Києва, які змагалися в естафетах та рухливих командних іграх. Кожна команда складалася з 22 хлопців та дівчат у трьох вікових категоріях: 9-10 років, 11-13 та 14-17 років.

Честь Івано-Франківської області захищала команда «Галицькі грифони», яка складалася з учнів Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла, Галицької гімназії, Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.І.Блажкевич та Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники: Оксана Шевчук - методист РМЦ; Степан Мурава - вчитель фізичної культури Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.І.Блажкевич та Володимир Данькевич - вчитель фізичної культури Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла).

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?