Спорт

Порошенко закликав українців підтримати героїв на Invictus Games-2018

2018-10-20 18:37:44 0

 

Президент Петро Порошенко просить українців зі всього світу підтримати наших героїв на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених», які розпочнуться у суботу в Сіднеї.

Про це він написав у Facebook, повідомляє Укрінформ.

“Прошу українців зі всього світу підтримати наших героїв. І нехай в усьому світі нашим спільним гаслом буде гасло: «Слава Україні!», - зазначив глава держави.

Порошенко перед від'їздом команди до Сіднею відвідав тренування хлопців та дівчат. “І можу з впевненістю сказати, це – одні з найсильніших людей України. Сильні тілом, сильні духом, сильні волею до перемоги”, - запевнив він.

Президент нагадав, що торік на змаганнях у Торонто українська команда показала просто тріумфальний результат. ”І я переконаний, вони знову будуть найкращі та продемонструють всю силу і незламність Української армії”, - додав він.

Ігри Нескорених у 2018 році  проходять 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія.

Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. 

Живописний сіднейський порт Сідней-Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів