Спорт

У турнірі до дня народження Степана Бандери перемогли “Ветерани Прикарпаття”

2019-01-06 15:02:06 0

 

"Зустріч давніх друзів" - саме під таким гаслом сьогодні у Муніципальному ФОЦ пройшов турнір з міні-футболу до 110-ої річниці з Дня народження Степана Бандери, пишуть Вікна.

Згадати бувалі часи та вшанувати пам'ять провідника українського народу Степана Бандери зібрались чотири ветеранські команди - "Гірка", ФК "Опришівці", "Нептун" та "Ветерани Прикарпаття". Під час офіційної церемонії відкриття змагань до всіх присутніх з вітальним словом звернулись начальник Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко, головний тренер МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк та голова Івано-Франківської міської федерації футболу Володимир Крижанівський. Наприкінці ж церемонії Віталій Васильович від імені Департаменту молодіжної політики і спорту нагородив команди пам'ятними відзнаками за участь у турнірі.

Згідно регламенту учасники провели одноколовий турнір, провівши на майданчику три поєдинки тривалістю по 20 хвилин. Без осічок турнірну дистанцію пройшли імениті "Ветерани Прикарпаття" на чолі з керманичем професійного "Прикарпаття" Володимиром Ковалюком, які перемогли у всіх трьох поєдинках. А найбільш запеклою видалась гра з "Опришівцями", де все вирішив один забитий м'яч - 1:0. Для ветеранів "Опришівців" звітна поразка стала єдиною на турніру, тож саме команда Василя Яцурака і Ореста Горбатого здобула срібні нагороди. Третіми фінішувала "Гірка", тоді як "Нептун" замкнув турнірну таблицю змагань.

Подібні змагання цікаві не лише з точки зору глядацького інтересу. Ще б пак, глядачі у Муніципальному ФОЦ знову могли насолодитись грою знакових для прикарпатського футболу постатей - Володимира Ковалюка, Олега Руденського, Петра Русака, Ореста Дороша, Юрія Шулятицького до речі, Юрій на турнірі приміряв нове для себе амплуа голкіпера, Василя Яцурака, Ореста Горбатого, Володимира Крижанівського та ін. Та й загалом подібні турніри дають змогу знову побачитись і поспілкуватись тим, хто раніше кував славу прикарпатського футболу.

Турнір пройшов у теплій дружній атмосері спілкування та спортивного завзяття, а опісля завершення найсильніших пам'ятним кубком та медалями нагородили начальник Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко та директор КП "Муніципальний ФОЦ" Іван Гергелюк.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?