Спорт

В Івано-Франківську завершився дводенний «марафон» Таеквон-До

2018-10-02 12:19:47 0

 

В суботу пройшов Кубок області серед 12-13, 14-17 років і дорослих, а в неділю Кубок міста серед дітей до 11 років включно.

Загалом в змаганнях прийняло участь 295 учасників, 13 клубів нашої області, без гостей з інших областей.

Змагання відбувалися з чотирьох розділів Таеквон-До: спаринг, формальні вправи, спец.техніка і тест сили. Рівень і конкуренція була на дуже високому рівні.

Серед учасників хочеться відмітити дворазового чемпіона світу Виталія Солов’я, чемпіона світу Данила Демчишина, переможця кубку світу Артура Кузьміна, бронзового призера кубку світу і переможця кубку Європи Іллю Іванюка, переможницю кубку Європи Трифонову Ксенію і фіналістку Кубку Європи Наталію Ворох, та багатьох чемпіонів і призерів всеукраїнських і міжнародних змагань.

Дані змагання буди відбірковими до Кубку України що відбудеться 5-7 жовтня в м.Ужгород.

Таеквон-До, офіційно визнаний вид спорту в України, Всеукраїнський Союз Таеквон-До представляє цей вид спорту у Міністерстві молоді та спорту України і має статус «Національної спортивної федерації».

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?