Спорт

Юнацька збірна України з пожежно-прикладного спорту проводить свій збір на «Буковелі»

2018-02-10 22:01:16 0

 

З 2 по 11 лютого на ТК «Буковель» – юнаки та тренери юнацької збірної України – готуються до Чемпіонату світу з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, який відбудеться в вересні у болгарському місті Варна.

Про це повідомили в управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області.

Завдяки сприянню Федерації пожежно-прикладного спорту України, підтримці і сприянню керівництва У ДСНС в області та керівництва ТК «Буковель» перебування юних спортсменів на Прикарпатті організовано комфортно і цікаво, передбачено все необхідне, як для тренувань, так і для відпочинку та відновлення сил.

За словами старшого тренера юнацької збірної, начальника спортивно-оздоровчого комплексу АРЗ СП У ДСНС в області Миколи Петрука, юнаки тренуються для досягнення високих результатів. Хлопці налаштовані по-спортивному, адже їм доведеться виступати на змаганнях високого рівня. Ряди кандидатів у члени юнацької збірної складають спортсмени з Києва, Житомира, Волині та 8 - з Івано-Франківська - разом 16 осіб.

Окрім напружених тренувань, у юних спортсменів є час на відпочинок та відновлення сил, цьому сприяє свіже карпатське повітря та умови перебування.

Хлопці тренуються наполегливо і налаштовані на безкомпромісну боротьбу, прикладають всіх зусиль, щоб незабаром демонструвати найкращі результати і встановлювати рекорди.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів