Спорт

''Жахливо слизький'': у США назвали серйозні переваги Усика в бою із Джошуа

2018-12-24 19:02:53 0

 

Відомі бійці, які працюють зі знаменитим американським боксером Флойдом Мейвезером, назвали українця Олександра Усика фаворитом у гіпотетичному поєдинку проти Ентоні Джошуа.

"В Усика є шанс у суперважкій вазі. У нього є певні навички, оскільки він викидає багато ударів. Усик шульга і постійно напружує опонентів у бою. Він слизький — незручний для противника. Якщо уявити, що через рік в Олександра залишаться всі його навички, то у нас на руках буде все, щоб побачити відмінний бій. Хто переможе? Я б вибрав Усика, хоч і фанат Джошуа. Усик жахливо слизький шульга, і він робить все, щоб ускладнити суперникам бій", — зазначив боєць Лайнел Белловз в інтерв'ю місцевому блогеру.

"В Усика за плечима великий досвід, гарна динаміка. Я виберу Усика. Якщо розглядати фундаментально, то Усик кращий. Я фанат Джошуа, але Усик виграє, він зможе обдурити британця. Ми за Усика!" — зазначив Амер Абдала, чемпіон із кікбоксингу.

"Я точно впевнений, що в Усика є в арсеналі інструменти, щоб перемогти. Думаю, Ентоні занадто схожий на робота, коли мова заходить про те, як він боксує. Є одна річ, яку можна вважати перевагою — це його сила. А Усик — мультипросторовий боєць, який зможе пристосуватися до будь-якого суперника. Олександру потрібно буде просто уникати його сили і бити його, вигравши бій за очками. Не думаю, що Усик переможе нокаутом, але безумовно перебоксує британця", — зазначив боксер Сена Агбеко.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?