Світ IT

Microsoft випустила емулятор Windows 10X для ознайомлення користувачів і розробників

2020-02-13 14:34:56 0

 

Компанія Microsoft випустила емулятор операційної системи Windows 10X, призначеної для пристроїв з двома екранами. Вона являє собою варіант Windows 10, адаптований для нового типу гаджетів, включаючи піонерів цієї концепції Surface Neo і Surface Duo.

Емулятор доступний на веб-сайті Microsoft і призначений насамперед для розробників, бажаючих тестувати свої програми в Windows 10X. Будь-який користувач може встановити емулятор, правда, для цього потрібно бути знайомим із середовищем Visual Studio, особливостями попередніх версій Windows і іншими нюансами.

Однією з найважливіших функцій Windows 10X стане технології контейнерів для win32-додатків. Тобто спочатку Windows 10X відрізняється вродженої підтримкою додатків Universal Windows Apps (UWP) і Progressive Web Apps (PWA), в той час, коли більш звичні для настільних ОС win32-додатки будуть працювати в ізольованому середовищі контейнера для забезпечення правильної і економною роботи на пристроях з двома екранами.

Поки Microsoft не розкриває подробиць цієї технології. Зрозуміло, новий підхід призведе до деяких проблем із сумісністю, вирішувати які повинні розробники сторонніх продуктів. Microsoft націлена на те, щоб більшість додатків працювали «з коробки», але оскільки контейнер являє собою легковажну віртуальну машину, ряд програм відмовляться коректно працювати без спеціальної адаптації.

Складні пристрої з двома екранами під керуванням Windows 10X повинні з'явитися в цьому році. Крім Microsoft, над такими новинками працюють Dell, HP, Asus і Lenovo.

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

На Вашу думку, захоплення автобуса з людьми у Луцьку це...