Світ IT

Мобільні пристрої через Telegram заражає новий вірус

2018-06-24 14:37:14 0

 

Компанія ESET виявила новий троянський вірус, що перехоплює управління мобільним пристроєм через месенджер Telegram. Про це повідомляє Welivesecurity.

Новий “троян” отримав назву “HeroRat” і орієнтований на Android-пристрої. Вірус поширюється через неофіційні магазини додатків, соціальні мережі і месенджери під виглядом програм, які обіцяють різні “призи” за скачування. Наприклад, безкоштовні біткоіни, пакет мобільного інтернету або накрутку передплатників в інстаграме.

Після установки зараженого додатки користувачеві пропонується прийняти угоду, а іноді надати доступ до даних. Після чого спливаюче вікно повідомляє, що програма не може працювати на цьому пристрої і буде видалено. Іконка програми зникає, а “троян” залишається.

“Троян” може перехоплювати повідомлення або відправляти їх від імені власника, завантажувати дані контактів, здійснювати виклики, записувати аудіо, робити знімки екрану, використовувати геолокацію пристрою, а також змінювати його налаштування. Отримавши доступ до пристрою, зловмисник використовує функціонал бота Telegram для управління гаджетом.

 

 

Джерело:  podrobnosti.ua

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?